تاريخ : | | نویسنده : khushe

 

اخراج و محروميت سه ساله از كنكور در انتظار دانشجويان فعال در شبكه‌هاي هرمي

 

دبير شوراي مركزي انضباطي دانشجويان وزارت بهداشت اعلام كرد:

اخراج و محروميت سه ساله از كنكور در انتظار دانشجويان فعال در شبكه‌هاي هرمي


در آخرين مورد كه گزارش شد سه دانشجو در سال 86 به دليل فعاليت در يك شركت هرمي و نا امن ساختن فضاي خوابگاه و دانشگاه اخراج شدند/در بازنگري شيوه‌نامه انضباطي به نحوه برخورد با فعالان در شركت‌هاي هرمي توجه شده‌است.

دانشجويان دانشگاه‌هاي علوم پزشكي كه با فعاليت در شركت‌هاي هرمي فضاي دانشگاه را ناامن كنند از دانشگاه اخراج و تا سه سال از شركت در كنكور محروم مي‌شوند.
به نقل از «وب‌دا»سيدمهدي طيبي‌تفرشي دبير شوراي مركزي انضباطي دانشجويان اين وزارتخانه با اعلام اين خبر گفت: در بازنگري شيوه‌نامه انضباطي دانشجويان در سال 88 موضوع رسيدگي به فعالان در شركت‌هاي هرمي و نحوه برخورد با آنها به عنوان يك بند مهم مصوب شد.
وي افزود: در اين بند آمده است فعاليت دانشجويان در شركت‌هاي هرمي و امثال آن تخلف بوده و متخلف در صورت وجود شاكي خصوصي بايد جبران خسارت كند.
طيبي‌تفرشي در مورد مجازات دانشجويان هرمي در مقاطع مختلف گفت: در صورتي كه دانشجوي متخلف يكبار به شوراي انضباطي بيايد با تنبيهات بندهاي 7 تا 12 شيوه‌نامه انضباطي از جمله محروميت از تسهيلات رفاهي دانشگاه از قبيل وام، خوابگاه، دريافت خسارت و منع موقت از تحصيل به مدت نيم سال و يكسال مواجه مي‌شود.
وي افزود: در صورت تكرار تخلف، قانونگذار براي دانشجوي متخلف مجازات بسيار سخت از جمله اخراج از دانشگاه و عدم برخورداري از حق شركت در كنكور تا سه سال در نظر گرفته است.
او با اعلام اين كه در دوسال اخير هيچ نمونه‌اي از فعاليت دانشجويان علوم پزشكي در شركت‌هاي هرمي گزارش نشده است خاطرنشان كرد: در آخرين مورد كه گزارش شد سه دانشجو در سال 86 به دليل فعاليت در يك شركت هرمي و نا امن ساختن فضاي خوابگاه و دانشگاه اخراج شدند...../تحلیل:ایلنارپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جشن عروسی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
تجهیزات تالار پارس
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
تومور اربیت ، علائم ، درمان و جراحی آن ها
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
روغن خراطین
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تحلیل آماری

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.