بلیت , بلیت قطار

 

معاون امور مسافری راه آهن با اشاره به اینکه ۴۰ درصد از بلیت های نوروزی باقی مانده است، گفت: در صورت ورود واگن های جدید احتمال افزایش ظرفیت در مسیرهای پرتقاضا وجود دارد.

منصور عرب یار محمدی معاون امور مسافری راه آهن در گفت وگو با خبرنگار راه خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، با بیان اینكه برای ایام نوروز ۹۱ حدود یك میلیون و ۷۰۰ هزار صندلی ظرفیت ایجاد شده است، گفت: در فروش اینترنتی در محور شمال – شمال غرب ۶۸ درصد، جنوب – جنوب شرق ۶۰ درصدو خراسان ۶۴ درصد ظرفیت باقی ماند.

وی با بیان این كه ظرفیت در نظر گرفته برای فروش اینترنتی جدا از سهمیه فروش بلیت به صورت حضوری بوده است، تصریح كرد: پس از آغاز فروش سراسری بلیت قطار، سهمیه فروش اینترنتی به سهمیه فروش حضوری افزوده شد.

یارمحمدی ادامه داد: در فروش سراسری حدود ۳۳ درصد از ظرفیت محور جنوب شرق، ۵۱ درصد از محور شمال – شمال غرب و ۵۰ درصد از ظرفیت خراسان در فروش حضوری باقی مانده است.

معاون امور مسافری راه آهن در ادامه با بیان این كه ۴۰ درصد از بلیت ها در كل شبكه باقی مانده است، اظهار كرد: انتظار می رود تا ۲۴ اسنفد ماه كلیه بلیت های موجود نیز فروخته شود.

وی در ادامه با اشاره به این كه ظرفیت در حد توان بخش ریلی تعیین شده است، اضافه كرد: در صورت ورود قطارهای جدید تا پایان سال ظرفیت در مسیرهای پر تقاضا مانند تهران – مشهد ایجاد می شود.

یارمحمدی با اشاره به اینكه در مسیر تهران – شیراز نیز در روزهای شنبه، تا سه شنبه تردد صورت می گیرد، گفت: روزهای چهارشنبه نیز تردد قطار از شیراز به مشهد صورت می گیرد.

وی در ادامه با بیان این كه سرعت قطار در این مسیر مناسب است، گفت: پیش بینی می كنیم ظرفیت این مسیر در ایام نوروز نیز تكمیل شود.... /  خبرگزارى ايسنارپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جشن عروسی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
تجهیزات تالار پارس
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
تومور اربیت ، علائم ، درمان و جراحی آن ها
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
روغن خراطین
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تحلیل آماری

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.