تاريخ : | | نویسنده : khushe

 

 

کودک آزاری

 

ناپدري هانيه هشت ساله كه او را تا حد مرگ شكنجه كرده بود، از سوي قاضي شعبه 1184 دادگاه اطفال تهران به سه سال حبس و پرداخت ديه محكوم شد.

به گزارش جام‌جم، رسيدگي به اين پرونده روز 30 فروردين امسال در پي تماس يك مددكار بهزيستي با مركز فوريت‌هاي پليسي 110 تهران در ارتباط با كودك‌آزاري، در دستور كار پليس آگاهي قرار گرفت.

ماموران با حضور در محل حادثه در جنوب تهران، زن و مرد صاحبخانه را دستگير و دختر هشت ساله به نام هانيه را كه بر اثر شكنجه بي‌هوش شده بود، به بيمارستان رسول اكرم(ص) تهران منتقل كردند.

با تحقيق از مددكار اورژانس اجتماعي معلوم شد، زني با آنها تماس گرفته و از شكنجه شدن دختر هشت ساله همسايه‌اش خبر داده است اما هنگامي كه آنها براي بررسي موضوع به محل مراجعه كرده‌اند، صاحبخانه در را برايشان باز نكرده و در پي آن از پليس كمك خواسته‌اند.

با تشكيل پرونده قضايي در شعبه دوم بازپرسي دادسراي بعثت تهران، مادر هانيه در تحقيقات عامل حادثه را حميد ـ ناپدري كودك ـ معرفي كرد.

اين پرونده به خاطر سن كم هانيه با عدم صلاحيت رسيدگي به شعبه پنجم دادسراي اطفال و نوجوانان تهران ارسال شد.

 

اعتراف ناپدري

حميد ـ ناپدري ـ در اظهاراتش به بازپرس پرونده گفت: سال‌هاست هروئين مصرف مي‌كنم. چند سال پيش كه در جنوب شهر مغازه غذاخوري داشتم، با خانواده هانيه كه در آن محل تكديگري و در يك مخروبه زندگي مي‌كردند، آشنا شدم.هشت ماه پيش كه پدر هانيه مرد، مادرش را صيغه و خانه‌اي برايشان اجاره كردم.

ناپدري سنگدل گفت: هانيه از من متنفر بود و از مادرش مي‌خواست براي هميشه از خانه بروند. مادرش براي تهيه هروئين و شيشه گدايي مي‌كرد و هانيه نزد من مي‌ماند. وقتي مادرش برمي‌گشت، مي‌خواست اين خانه را ترك كنند.

وي در ادامه به شكنجه دختر هشت ساله اعتراف و عنوان كرد: هر بار مرا عصباني مي‌كرد، كتكش مي‌زدم. دست و پايش را مي‌سوزاندم. شب حادثه هم ابتدا چند سيلي به هانيه زدم و بعد با سيخ كباب و آچار آنقدر به دستانش ضربه زدم كه هر دو دستش شكست. وقتي مادرش به خانه بازگشت، او را هم كتك زدم.

در پي اعتراف ناپدري سنگدل، پرونده او با صدور كيفرخواست به شعبه 1184 دادگاه اطفال تهران ارسال شد.

 

محاكمه پشت درهاي بسته

چندي پيش حميد ـ ناپدري هانيه ـ پشت درهاي بسته محاكمه شد و با ابراز ندامت از شكنجه هانيه با قرار قانوني روانه زندان شد.

زندپور، قاضي شعبه 1184 دادگاه اطفال تهران پس از بررسي پرونده، ناپدري سنگدل را گناهكار شناخت و او را به سه سال حبس و پرداخت ديه محكوم كرد.... / تابناک
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جشن عروسی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
تجهیزات تالار پارس
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
تومور اربیت ، علائم ، درمان و جراحی آن ها
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
روغن خراطین
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تحلیل آماری

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.