سایت گل- لوسیانو پریرا می گوید حرکتی که بعد از گلزنی مقابل تراکتورسازی انجام داد، یک حرکت رایج در فوتبال برزیل است و قصد بی احترامی به هواداران تبریزی را نداشته است. صدرنشین جدول گلزنان در گفت و گو با سایت گل، در خصوص اتفاقات بازی تراکتورسازی و فولاد توضیحاتی داد که می خوانید.


شادی بعد از گلت در بازی با تراکتورسازی خیلی حاشیه ایجاد کرد.

فکر می کنم برای هواداران تراکتورسازی سوء تفاهم ایجاد شده، من قصد توهین به آن ها را نداشتم و شادی من یک حرکت رایج در فوتبال برزیل است.

درباره دلیل انجام این حرکت توضیح بده.

همسرم باردار است و به همین دلیل قبل از بازی تصمیم گرفتم در صورت گلزنی، ابتدا توپ را زیر پیراهنم بگذارم و سپس آن را به سمت تماشاگران بزنم تا شادی ام را با آن ها تقسیم کنم اما نمی دانم چرا این حرکت مشکل ساز شد.

تراکتوری ها گفته اند با گذاشتن توپ زیر پیراهن مشکلی نداشته اند اما شوت کردن آن به سمت هواداران تبریزی باعث ناراحتی آن ها شده و معتقدند که این حرکت نوعی توهین است.

گفتم که اصلاً قصد بی احترامی نداشتم و اگر تبریزی ها از این موضوع ناراحت شده اند، از همه آن ها عذر خواهی می کنم. تراکتورسازی تیم بزرگی است و من هوادارانش را دوست دارم چون خیلی با ذوق و شوق از تیم خود حمایت می کنند. شاید حرکتی که من انجام داده ام در ایران رایج نیست و نباید توپ را به سمت هواداران حریف می زدم. به هر حال این اتفاقی است که افتاده و امیدوارم که تماشاگران تبریزی عذرخواهی مرا بپذیرند.

مدیرعامل تراکتورسازی اعلام کرده در صورت اخراج نشدن لوسیانو پریرا از لیگ ایران، استعفاء می کند و احتمال دارد که تراکتورسازی از لیگ کناره گیری کند؟

فکر می کنم همه این صحبت ها به دلیل همان سوء تفاهمی است که بعد از حرکت من به وجود آمد. دوست دارم به مدیر باشگاه تراکتورسازی بگویم که من هیچ مشکلی با تیم آن ها و هواداران تبریزی ندارم. سال گذشته در همین ورزشگاه به تراکتورسازی گل زدم اما فقط یک شادی معمولی انجام دادم. تا الان به هواداران هیچ تیمی بی احترامی نکرده ام و در بازی تبریز به دلیل بارداری همسرم آن شادی را انجام دادم. باز هم تکرار می کنم اگر برای تبریزی ها سوء تفاهم ایجاد شده، از همه آن ها عذرخواهی می کنم.
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جشن عروسی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
تجهیزات تالار پارس
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
تومور اربیت ، علائم ، درمان و جراحی آن ها
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
روغن خراطین
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تحلیل آماری

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.