نماینده ادوار مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه کسی حق ندارد با رفتار خود همراهی ملت ایران با نظام را دچار خدشه کند، افزود: شعار "زنده‌ باد بهار" رمز عملیات جریان انحرافی در انتخابات است.
 
مجید نصیرپور سردهایی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت، با بیان اینکه ۲۲ بهمن در اذهان ملت ایران روز بزرگی است، گفت: هر ملتی برای خود روزی ملی دارد که صرف‌نظر از هر سلیقه و گرایشی نسبت به گرامیداشت آن روز اقدام می‌کند که این روز در جمهوری اسلامی ایران ۲۲ بهمن است.
 
نماینده ادوار مجلس شورای اسلامی، با تاکید بر اینکه در ۲۲ بهمن نتیجه سال‌ها مبارزه امام راحل (ره) و انقلابیون اسلامی به ثمر نشست، افزود: امام و مبارزان انقلابی با پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران به دنبال این هدف بودند که به دنیا نشان دهند اسلام و تشیع توانایی اداره کشور و جهان را دارد و با این آرمان انقلابیون دور امام جمع شدند و در ۲۲ بهمن سال ۵۷  این تلاش‌ها به نتیجه نشست.وی با بیان اینکه ۲۲ بهمن نماد افتخار ملت ایران بوده و است، تصریح کرد: امیدواریم که پرچم جمهوری اسلامی ایران در ۲۲ بهمن سال‌های آینده هم در اهتزاز باشد.
 
نصیرپور سردهایی با بیان اینکه تمام سلیقه‌های سیاسی در ۲۲ بهمن اختلاف‌های خود را کنار می‌گذارند، تاکید کرد: ۲۲ بهمن روزی بوده که تمام گروه‌ها با هر گرایش سیاسی و مدیریتی در این روز مشارکت داشتند.
 
این نماینده مردم در مجلس هشتم، با بیان اینکه وحدت مقوله‌ای قابل اندازه‌گیری است، توضیح داد: با سنجش رفتار افراد می‌توان اندازه‌گیری کرد چه کسی در مسیر وحدت و چه کسی خارج از آن حرکت می‌کند و برخی در این میان با رفتار خود به دنبال آسیب پذیر کردن وحدت ملت ایران هستند.
 
وی با بیان اینکه کسی حق ندارد با رفتار خود همراهی ملت ایران با نظام را دچار خدشه کند، گفت: امروز با وجود تمام مشکلات اقتصادی مردم بار دیگر با حضور خود در صحنه نشان دادند که در تمام عرصه‌های حساس پای انقلاب اسلامی ایستاده‌اند.
 
نصیرپور سردهائی با یادآوری صحبت‌های رئیس جمهور در جمع راهپیمایان امروز، تصریح کرد: این سخنرانی را در سه بخش کلی می‌توان دسته بندی کرد که بخش اول آن مربوط به پیام ایران در عرصه بین‌المللی بوده که چیزی جز پافشاری بر اصول انقلاب نیست که باید از گلوی مسئولان ایران بیان شود و در بخش دوم، رئیس جمهور قسمت‌هایی از عملکرد دولت را بیان کرد اما در بخش پایانی رئیس جمهور صحبت‌هایی را بیان کردند که قابل تامل بود.
 
وی با اشاره به قسمت‌های پایانی رئیس جمهور در جمع راهپیمایان امروز، تاکید کرد: اصرار رئیس جمهور بر برخی رفتارهایی که خلاف فرامین مقام معظم رهبری بود من را مبهوت گذاشت که چرا سخنرانی که می‌توانست با آرامش و بدون حاشیه خاتمه پیدا کند به این سمت کشیده شد.
 
این نماینده مردم در مجلس هشتم، ادامه داد: اصرار رئیس جمهور بر اینکه صحبت‌هایی راجع به وقایع اخیر دارم که بعدا اعلام می‌کنم و صحبت در مقوله انتخابات جای تعجب داشت و انتظار نمی‌رفت که صحبت‌های این‌گونه از تریبون ۲۲ بهمن بیان شود.
 
نماینده ادوار مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه شعار "زنده‌ باد بهار" رمز عملیات جریان انحرافی در انتخابات است، توضیح داد: ما امروز شاهد بودیم که شعار جریان انحرافی از بلندگوی ۲۲ بهمن بیان شد و اگر این مقوله مدیریت نشود آسیب‌هایی جدی به کشور وارد می‌کند.

رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جشن عروسی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
تجهیزات تالار پارس
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
تومور اربیت ، علائم ، درمان و جراحی آن ها
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
روغن خراطین
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تحلیل آماری

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.