وزیر ارشاد ضمن هشدار به رسانه هایی که بر خلاف منافع ملی حرکت می کنند از برگزاری نشستی با صاحبان رسانه در آینده ای نزدیک خبر داد و اظهار داشت با رسانه ها اتمام حجت می کنیم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت، محمد حسینی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی تصریح کرد: کشور ما در شرایطی نیست که هر رسانه ای هر خبر یا تحلیلی را منتشر کند که با مصالح نظام و منافع ملی سازگاری نداشته باشد.

وی خاطر نشان کرد: به زودی نشستی را با صاحبان رسانه و مسئولین اقتصادی کشور برگزار می کنیم تا نسبت به شرایط کنونی خصوصا تحریم ها آگاهی بیشتری پیدا کرده و با در نظر گرفتن منافع ملی فعالیت کنند نه اینکه هر کس با سلیقه خود و گاها بدون آگاهی جو روانی را برهم زده و در خاتمه پاسخی برای ادعایش نداشته باشد.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی همچنین در خصوص باب شدن شایعه پراکنی در فضای رسانه ای کشور افزود: ما در هیئت نظارت بر مطبوعات به صورت مداوم جلساتی را برای رسیدگی به امور مطرح شده تشکیل می دهیم و تذکرات و برخوردهای لازم را انجام می دهیم اما میسر نیست تا تمام موضوعات مطرح شده در رسانه ها را رصد کرده و با تشخیص بین شایعه و واقعیت آن را مورد رسیدگی قرار دهیم.

حسینی در این مورد از تمام شخصیتهای حقوقی و حقیقی خواست تا هیئت نظارت را در این امر یاری دهند و در صورتی که موردی را خلاف واقع یافتند با ارسال شکایت یا تهیه جوابیه نسبت به خبر منتشر شده واکنش نشان دهند تا در هیئت نظارت مورد بررسی قرار گیرد.

وی از صاحبان و اصحاب رسانه خواست قبل از اینکه شکایتی مطرح شود به موثق بودن خبر توجه داشته باشند و آن را با در نظر گرفتن مصالح نظام و منافع ملی منتشر کنند.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در پایان اظهار کرد: شرایط کنونی کشور با توجه به تحریم ها و فشارهایی که وجود دارد خصوصا در مسائل اقتصادی و بین المللی، نیازمند همدلی و همگرایی بیش از گذشته است و بیش از پیش باید مراقبت شود تا آسیبی به کشور وارد نشود چون مسئله یک فرد نیست بلکه مصالح یک ملت در میان است.

رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جشن عروسی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
تجهیزات تالار پارس
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
تومور اربیت ، علائم ، درمان و جراحی آن ها
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
روغن خراطین
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تحلیل آماری

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.