«محمدعلی رامین» مشاور مطبوعاتی احمدی‌نژاد در دولت نهم و معاون مطبوعاتی وزارت ارشاد در دولت دهم فیلمی با موضوع بیداری اسلامی تهیه می‌کند.

به گزارش فارس، محسن محسنی‌نسب پس از صدور پروانه ساخت فیلم سینمایی «آن سوی اینجا» در مورد محوریت این کار، اظهار داشت: این فیلم درباره حوادث اخیر خاورمیانه و کشورهای عربی است و نگاه به این مسئله طی داستانی دراماتیک روایت می‌شود. به طور مشخص این فیلم به چرا و چگونگی اتفاقات پیش آمده در کشورهای عربی منطقه خاورمیانه می‌پردازد و تاثیر این اتفاقات بر ایران را مورد بررسی قرار می‌دهد.

وی ادامه داد: قهرمان اصلی داستان دانشجویی به نام علی است که در رشته مهندسی درس می‌خواند و ما از طریق روایت داستان وی اتفاقات پیش آمده در خاورمیانه را بررسی می‌کنیم.

این کارگردان در ادامه توضیح داد: در حقیقت سه ماه است که پیش‌تولید به صورت غیررسمی آغاز شده اما هم‌اکنون که پروانه ساخت فیلم صادر شده ما از شنبه به صورت رسمی پیش‌تولید را آغاز می‌کنیم و پیش‌بینی بنده این است که این فیلم در شهریور‌ماه کلید می‌خورد.

محسنی‌نسب با اشاره به همکاری با «محمدعلی رامین» به عنوان تهیه‌کننده گفت‌: آقای رامین فیلمنامه این پروژه را نوشته‌‌اند، ایشان با من تماس گرفتند و من فیلمنامه را خواندم‌. با کلیات آن موافقت کردم و همکاری ما در این باره شروع شد. البته با آقای رامین به توافق رسیدم که بازنویسی نهایی آن را خود انجام دهم.

وی افزود: آقای رامین علاوه بر نویسندگی فیلمنامه، تهیه‌کنندگی این کار را نیز برعهده دارد.

وی درباره لوکیشن‌های مورد نظر برای فیلمبرداری، گفت: با توجه به محوریت داستان، لوکیشن‌های خارج از کشور را در کشور ترکیه فیلمبرداری خواهیم کرد و بنده علاقه‌مند بودم در مورد موضوع روزی با عنوان بیداری اسلامی فیلم بسازم و از این بابت خوشحالم.

رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جشن عروسی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
تجهیزات تالار پارس
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
تومور اربیت ، علائم ، درمان و جراحی آن ها
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
روغن خراطین
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تحلیل آماری

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.