مرکز پاسخگویی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی با شماره 09627 روزانه به بیش از یکهزار تماس تلفنی از سراسر کشور درباره سهمیه بنزین و اطلاعات مربوط به کارت هوشمند سوخت پاسخ می دهد.

به گزارش واحد مرکزی خبر، این مرکز با 30 اپراتور به صورت نوبت کاری از ساعات 8 صبح تا 24 شب پاسخگوی روزانه حدود یکهزار و 100 تماس تلفنی دارندگان کارت هوشمند سوخت است.

بیشتر تماس ها مربوط به اعلام رمز فعال سازی کارت هوشمند سوخت است که به صورت آنلاین پاسخ دهی و در سیستم ثبت می شود.

30 اپراتور مرکز، پرسش ها را به دقت پاسخ می گویند و در صورت نیاز به بررسی بیشتر با دریافت شماره تماس فرد تماس گیرنده، تا 24 ساعت ، مشکل بررسی می شود و پاسخ لازم به اطلاع فرد می رسد.

این مرکز مسئول پاسخگویی به تمام هموطنان از سراسر نقاط کشور درباره اشکال های مربوط به سامانه هوشمند سوخت و سهمیه بندی بنزین است که در بیشتر موارد با راهنمایی تلفنی و توضیح اپراتور مشکل برطرف می شود.

عمده تماس های افراد با این مرکز به ترتیب حجم تماس ها مربوط به پیگیری صدور و انسداد کارت هوشمند سوخت (خودرو و موتور سیکلت)، اطلاعات مربوط به سهمیه کارت هوشمند سوخت، قفل شدن کارت هوشمند سوخت، شکایت از جایگاه ها و اطلاعات کارت خرده فروشی جایگاه داران است.

در صورتی که تماسی مربوط به جایگاه ها باشد، ضمن ثبت دقیق اطلاعات تماس به پخش منطقه موردنظر اطلاع رسانی و ضمن بازرسی دقیق از جایگاه موردنظر، تا 24 ساعت اطلاع رسانی لازم انجام خواهد شد و در صورت تایید مشکل در جایگاه موردنظر، تا 72 ساعت مشکل موردنظر بررسی و برطرف خواهد شد.

سامانه پاسخگویی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی همزمان با اجرای طرح هدفمندی یارانه ها در کشور به دنبال نیاز مردم به پاسخ دهی به پرسش متعدد آنان درباره نحوه اجرای طرح، سرنوشت سهمیه بنزین موجود در کارت ها و ... از آذر 1389در شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران راه اندازی شد که مسئولیت آن از شهریور 90 به اداره کل روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی محول شد.رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جشن عروسی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
تجهیزات تالار پارس
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
تومور اربیت ، علائم ، درمان و جراحی آن ها
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
روغن خراطین
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تحلیل آماری

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.